Arabeskrap.Foruma.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arabeskrap.Foruma.Biz

Forumda En Yeni Rap ve Remixleri Rapçi Biyoğrafilerini, Amatör Olarak Raple Uğraşanları ve Daha Fazlasını Bulabilirsiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

mc serkan bırak kader artık peşimi (lirik)

YazarMesaj
Webqolik
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Webqolik

Tuttuğum Takım : mc serkan bırak kader artık peşimi (lirik) Trabzonspor
Ruh Halim : mc serkan bırak kader artık peşimi (lirik) Anlayi10
Sanal Hayvanım : mc serkan bırak kader artık peşimi (lirik) 9keleb10ry0ik9is7

mc serkan bırak kader artık peşimi (lirik) Empty
MesajKonu: mc serkan bırak kader artık peşimi (lirik)   mc serkan bırak kader artık peşimi (lirik) Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 12:10 pm

kaderime bagladım herşeyi sevmek benimde hakkım degilmi bulamadım candan seveni bırak artık kader peşimi
kaderime bagladım herşeyi sevmek benimde hakkım degilmi bulamadım candan seveni bırak artık kader peşimi

bıkmadın mı kader benden bırak artık peşimi bende sevmek istiyorum herkes gibi güldür artık beni aglatma şu zavallı gözlerimi kimi çıkardıysan karşıma bir kurşun vurup terk etti yani yalandı herkesin sevgisi bıktım artık kader yaşamakdan çektirdigin yetmedimi bende insanım her bir insan gibi sen kazandın desem kader çekecekmisin o zaman elini o zaman şunu bilki ben öldüm kader aldın elimden herşeyimi benden bir şey alamazsın kader şu dünyada neyim kaldı ki eger canımı bekliosan bir ecel gibi düşünmede vur gitsin beni gözün arkada kalmasın kader bundan sonra mutlu olamam ki elimden aldıkların canımdan önemliydi bu beden dokunsan düşecek hale geldi bak gör kader insaf eyle artık yeter bırak beni bırak beni

https://arabeskrap.canadian-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son Nefes & KaraKuvvet - Bizim Kader
» Arabesk Lirik
» Gölge Lirik
» Crayz Ossie Rap Lirik
» Volkan & Byzalim & Netropat - Gülemiyorum artık İndir Mp3